slider-back-1 slider-top-1

Ürün Çeşitlerimiz

service-01

Katalog ve Broşür Basımı

Katalog, firmaların sundukları tüm ürün ve/veya hizmetleri bir araya getiren, bu ürün ve/veya hizmetlere ait detaylı bilgileri (teknik özellikler, fiyat vb.) bir arada sunan basılı reklam ve tanıtım ürünlerindendir. Katalogların firmaların kurumsal kimliği ile örtüşmesi ve hem bu kurumsal kimliği hem de markayı başarılı bir şekilde temsil etmesi gerekir. Bu doğrultuda hazırlanan kurumsal bir katalog, firmanın potansiyel müşterilerine hem kendisini hem de hizmetlerini tanıtma konusunda çok önemli bir işleve sahip olmaktadır. Kataloglar, satış ve marka algısı üzerinde son derece olumlu bir etki bırakmaktadır.

service-02

Kutu ve Ambalaj Üretimi

Ambalaj içine konulan ürünü koruyan, en temiz ve en güvenilir koşullarda size ulaşmasını sağlayan, taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştıran değerli bir malzemedir. Bir ambalajın temel fonksiyonları; İçermek, Korumak/Muhafaza etmek, Taşımak, Bilgi vermek/Satmak Olarak özetlenebilir.

service-03

Etiket Basımı

Etiket reklamlar ile daima potansiyel müşterinin Markayı görmesini sağlar, akılda kalıcı bir etki yaratmış olunur. Yapıştırılan yüzeyden çıkarılması biraz zor olduğu için stickerları sık sık değiştirme şansınız bulunmaz. Bu sebepten tasarımını iyi yapmalı ve kaliteli malzeme kullanmaya özen göstermekteyiz. Firmanızla bütünleşmiş bir renk ve slogan oldukça etkili bir reklam yöntemi olacaktır. Seçilecek renk ise dikkat çekmeli, diğer stickerlardan öne çıkmanızı sağlamalı.

service-04

Matbu Evrak ve Kartvizit Basımı

Kartvizit, kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan ufak ve kreatif kartlardır. Diğer bir ifadeyle kartvizit, üzerinde tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Kurumsal bir davranış biçimi olarak kartvizit alışverişi, kurumsal kültürün bir gereğidir. Ayrıca kartvizitte yer alan bilgiler sayesinde iletişim, sürdürülebilir hale gelir.

service-05

Promosyon ve Reklam Ürünleri

Firmalar, kurumlar, dernekler, partiler promosyon için kendi hedef kitlelerinin ilgisini çekebilecek, cazip ve kullanışlı ürünleri tercih eder. Anahtarlık, çakmak, kalem, takvim, ajanda, saat, duvar saati, çanta, masa seti, bardak, şapka gibi pek çok ürün firmaların tercih ettiği promosyon ürünleridir. Bu ürünlerin üzerine şık bir tasarımla, farklı renk çeşitleriyle, farklı yazı seçenekleriyle firma logosu veya firma bilgileri basılır. Özellikle yılbaşı, resmi ve dini bayramlarda promosyon ürünleri müşterilere dağıtılır.

service-06

Dijital Baskı

Elektronik ortamda hazırlanmış tasarımlar ve fotoğrafların, gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılan baskı tekniğine dijital baskı denir. Geleneksel baskı yöntemlerine göre (ofset ve serigrafi) sayfa başına daha çok ürün alınabilir. Bu özelliği nedeniyle oldukça ekonomiktir ve yaygın olarak kullanılmaktadır.